Výroba

Novy1 Pila Pešek
K pile 49
332 09 Štěnovice
tel: 724 217 230
e-mail: pilapesek@pilapesek.cz
Najdete nás na mapy.cz
 
 
 
Výroba....
 
 
Výroba konstrukčního řeziva:
 
 
  Jednou z výrobních náplní pily je výroba konstrukčního řeziva, které se používá především  pro stavbu krovů a dřevostaveb. Dodáváme řezivo na míru, zhotovené podle požadavku zákazníka. Vyrábíme řezivo různých profilů i délek. Maximální možná délka  dodávaného řeziva je 11 m. Veškerý sortiment konstrukčního řeziva je vyráběn ze smrkové kulatiny.
 
Konstrukční řezivo dodávané z provozu pily splnuje Certifikát systému řízení výroby 1393-CPD-0191 pro konstrukční řezivo obdélníkového průřezu. Výroba je dozorována Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským v Praze.
 
 
Výroba stavebního řeziva:
 
 
Kromě konstrukčního řeziva pila dodává také řezivo stavební, především prkna a fošny, různých délek i rozměrů. Na skladě máme prkna tl. 22mm v délkách od 1,5m do 5,0m, prkna jsou tříděna po 0,5m.  
 
 
Výroba dřevěných obalů a palet:
 
 
Mezi další výrobní sortiment pily patří výroba dřevěných obalů a palet. Specializujeme se především na kusovou výrobu dřevěných beden a palet atypických rozměrů. Bedny vyrábíme v celodřevěném provedení, kdy je celá bedna zhotovena z řeziva jako jsou prkna, trámky a latě, nebo v provedení kombinovaném s deskovým materiálem (OSB desky, překližky). Vlastníme sušárnu pro tepelné ošetření dřevěných obalů a palet, které je vyžadováno pro využití obalů a palet pro export zboží mimo státy EU. Na provoz sušárny je vydáno Osvědčení  o funkční způsobilosti pro ošetření dřevěného obalového materiálu.
 
 
 
TOPlist